Jak na automatický prodej s FAPI

Nastavte fakturaci na automat. Nechte svůj web prodávat i bez vaší přítomnosti. A věnujte čas tomu, co vás skutečně baví.

Obsahuje aplikaci FAPI na 3 měsíce
7 modulů v kurzu
Doživotní přístup
Lektor: Lukáš Kochrda
990 Kč, ušetříte 210 Kč
780 Kč644,63 Kč bez DPH

Co je FAPI a jaký je cíl kurzu?

FAPI je oblíbený český nástroj (nejen) pro online fakturaci. Pokud hledáte jednoduché a levné řešení pro rychlé vystavení faktury a odeslání e-mailem klientovi, je to pro vás správná volba. Tím ale možnosti FAPI zdaleka nekončí. To hlavní kouzlo se skrývá v automatizaci.

Představte si, že máte web a na něm objednávkový formulář. Nebo eshop, to je jedno. Prostě zákazník na webu provede objednávku. FAPI vystaví zálohovou fakturu (automaticky), odešle ji zákazníkovi s instrukcemi k platbě, zákazník zaplatí (převodem, kartou, jak je libo), platba je spárována s fakturou, ta se označí jako zaplacená, klient dostane daňový doklad. A vy už jen dodáte produkt nebo službu. Pokud prodáváte online produkty (kurzy, ebooky, videa), i jejich dodání obstará FAPI. Pak máte prodejní automat.

A teď si vzpomeňte, kolik času vám tato činnost vezme, pokud vše děláte ručně. Vynásobte si to počtem objednávek, které každý den obsloužíte. A nakonec to vynásobte svou hodinovkou. Je dost možné, že jeden den ruční práce bude stát víc, než tento kurz i s FAPI dohromady.

Náš kurz je vám k ruce jako průvodce nebo mentor, jak online prodej na profesionální úrovni do svého podnikání zapojit. Předáme vám všechny své zkušenosti z praxe. Za posledních několik let jsme vytvořili přes 500 webů. Téměř polovina z nich dnes prodává na automat.

Teoretické minimum

Modul 1

Registrace a nastavení FAPI

Modul 2

Produkt a prodejní formulář

Modul 3

Další funkce

Modul 4

Upsell a mini-upsell

Modul 5

Fakturace a adresář

Modul 6

Opak. fakturace, statistiky

Modul 7

Související kurzy

Jak udělat profi web v Miowebu

Lektor: Lukáš Kochrda
Vytvořte jednou pro vždy web, který profesionálně prezentuje vaše podnikání, komunikuje s lidmi, prodává a roste s vámi.

Jak na SmartEmailing

Lektor: Lukáš Kochrda
Zapojte do podnikání e-mail marketingové strategie a komunikujte se zákazníky automatizovaně. Pak jednoduše prodávejte.

Nejčastější chyby designu webu

Lektor: Lukáš Kochrda
12 nejčastějších chyb, kterých se možná i vy při tvorbě webu dopouštíte a kvůli kterým působí amatérsky.