Nebojte se zeptat

S radostí odpovídáme na vaše nejčastější otázky.

Co všechno najdu v Kurzech s úsměvem po registraci zdarma?

Po registraci zdarma máte k dispozici základní obsah Kurzů s úsměvem, tedy některé vzdělávací materiály a ukázkové lekce všech kurzů. Díky tomu nemusíte kupovat zajíce v pytli a jednoduše si ověříte, jestli je to pro vás.

Co znamená časově neomezené členství?

Pro plný přístup ke zvolenému kurzu provedete jednorázovou úhradu za jeho zpřístupnění. Za člensví nemusíte platit opakovaně.

Kolik mě to bude stát?

Základní členství v Kurzech s úsměvem je po registraci zdarma. Získáte přístup k některým typům obsahu a také k ukázkovým lekcím všech kurzů. Pokud vás některý z kurzů zaujme a budete ho chtít studovat celý, jednoduše si do něj zakoupíte časově neomezený přístup. Ceny kurzů se liší v závislosti na typu kurzu a jeho rozsahu. Konkrétní cenu kurzu najdete vždy v jeho detailu.

Co když budu chtít členství ukončit?

Stačí napsat e-mail na podpora@kurzysusmevem.cz a vaše členství bude ukončeno. Ukončení členství z vaší strany však nezakládá nárok na vrácení peněz, pokud uplynula 30-denní garance vrácení peněz.

Jak dlouho bude trvat, než uvidím první výsledky?

Záleží jen na vás, kolik času budete chtít věnovat své budoucnosti. Počítejte prosím s tím, že výsledky pravděpodobně nepřijdou přes noc. Není to zadarmo a minimálně na začátku bude potřeba investovat spoustu vaší energie. Je potřeba vytrvat, nezastavit se a pokračovat kupředu. Ideálně každý den o kousek. Až přijde bod zlomu, dost možná se vám změní život k lepšímu. A to je váš cíl.

Zajistí mi Kurzy s úsměvem blahobyt?

Bylo by to jistě krásné, ale to vám slíbit nemůžeme. Počítejte prosím s tím, že členství v Kurzech s úsměvem vám rozhodně nezaručí blahobyt ani jakékoliv pozitivní výsledky. Cílem je pomoci vám na vaší cestě za lepším podnikáním. Všechno ale stojí zejména na tom, jak moc to myslíte vážně, v jakém oboru se pohybujete a kolik vlastní energie tomu věnujete. Díky Kurzům s úsměvem nezbohatnete. Zbohatnout můžete jen vlastní pýlí, nápady a vytrvalostí. Kurzy s úsměvem vás v tom mohou jedině podpořit.

Pro koho Kurzy s úsměvem určitě nejsou?

Pokud to se svým podnikáním, k cestě za lepší budoucností, ve které vyděláváte více a zároveň máte spoustu volného času, nemyslíte vážně. Pokud to chcete jenom zkusit, jen tak aby se neřeklo. Pokud očekáváte, že výsledky přijdou přes noc. Pokud si myslíte, že se z vás stane přes noc milionář. Pokud nevěříte v to, co děláte, a v to, že podnikání díky internetu má dnes budoucnost. Pak prosím do Kurzů s úsměvem nevstupujte, protože by to s největší pravděpodobností nemělo žádný smysl.